Biotop - W płomieniach (FESTIWAL A PART)

Żywa wystawa performatywna w procesie.

Bilet jednodniowy na 14 czerwca w cenie 30 zł.
Bilet jednodniowy na 15 lub 16 czerwca 40 zł. Bilet trzydniowy 60 zł.
Bilety upoważniają do wielokrotnego przebywania w przestrzeni przedstawienia jednego dnia lub przez wszystkie dni występów.
Rezerwacje i sprzedaż biletów gościnnie w kasie Teatru Korez w Katowicach, w dni powszednie od 14:00 do 18:00. Bilety do nabycia także przed spektaklem (przed Salą Koncertową, Katowice Miasto Ogrodów)

Przedstawienie przeznaczone jest dla widzów dorosłych.

United Cowboys to międzynarodowy kolektyw artystyczny, pracujący pod okiem artysty wizualnego Maartena van der Puta i choreografki Pauline Roelants. United Cowboys tworzy multidyscyplinarne przedstawienia na pograniczu tańca, muzyki, performance, wideo i instalacji. Twórcy grupy zachęcają performerów do ryzyka artystycznego, kwestionują teatralne konwencje i rozciągają ich granice. Przedstawienia United Cowboys to bezkompromisowe poszukiwanie prawdy o człowieku. Artyści rzucają wyzwanie odbiorcom poprzez balansowanie na cienkiej granicy między wolnością artystyczną a ekshibicjonizmem.

Od 2014 roku United Cowboys buduje w różnych miastach europejskich biotopy, samowystarczalne środowiska, w których występują tancerze, wykonawcy i muzycy. „Biotop - w płomieniach” to spektakl bardzo intensywny i wyczerpujący. Publiczność porusza się po instalacji performatywnej, która kwestionuje ich kody oglądania. Projekt pozwala badać relacje widz-wykonawca oraz wzajemne granice. Tancerz, performer, wykonawca nie ma stałej widowni a publicznóść nie ma stałego miejsca ani ram czasowych.
 


United Cowboys (Holandia)

Biotop - W płomieniach (FESTIWAL A PART)

25. Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych A PART
Spektakle Teatru Korez
Spektakle gościnne
© grafika: Jarek Jordan
© tekst: Teatr Korez
© fotografie: Magdalena Dobrowolska, Tomasz Griessgraber, Daniel Koziński,
Krzysztof Niesporek, Aga Piotrowska, Radosław Ragan, Jeremi Astaszow


STRONA GŁÓWNA - KALENDARIUM ZMIAN - REPERTUAR I REZERWACJE - BILETY - SPEKTAKLE
ARTYŚCI - SPONSORZY - PRZYJACIELE - GALERIA - E-MAIL - ADMINISTRACJA