Energy Band

Jedyny taki w Polsce! Zespół, którego wszyscy członkowie są zawodowo związani z... energetyką! Trzynastoosobowy niezwykle zgrany band, złożony z energetyków, a jednocześnie multiinstrumentalistów! Na co dzień pracują w elektrowniach i firmach energetycznych, w wolnych chwilach tworzą niezwykle energetyczny band, wykonując standardy muzyki rozrywkowej, w nietuzinkowych aranżacjach. Każdy z członków zespołu ma na swoim koncie bagaż doświadczeń energetycznych, a także osiągnięcia artystyczne, co w połączeniu daje niezwykle silny, wyjątkowy ENERGY BAND. Ich pozytywna energia porywa serca publiczności, zapisując się na długo w pamięci słuchaczy.
Teatr Korez ma własną, niepowtarzalną energię. I chociaż koncert to w Korezie rzecz rzadka jesteśmy przekonani, że wyjdzie coś bardzo energetycznego z połączenia tej energii.
Zapraszamy!
Jacek Janas, Olek Karaś, Damian Kicmal, Daga Kopczyńska, Ryszard Kosiorek, Sławomir Kosiorek, Magdalena Krawczyk, Kamil Lech, Grzegorz Matuszczyk, Staszek Olejarka, Ziemowit Słomczyński, Natalia Zawada, Krzysztof Żesławski
Prowadzenie koncertu: Monika Silva, Aneta Szubert

Support 17.15
OKAY - Zespół rockowy założony w Bytomiu w 2018 roku, z miłością do Rock and Roll'a!


Koncert

Energy Band

Support - zespół rockowy OKAY

Spektakle Teatru Korez
Spektakle gościnne
© grafika: Jarek Jordan
© tekst: Teatr Korez
© fotografie: Magdalena Dobrowolska, Tomasz Griessgraber, Daniel Koziński,
Krzysztof Niesporek, Aga Piotrowska, Radosław Ragan, Jeremi Astaszow


STRONA GŁÓWNA - KALENDARIUM ZMIAN - REPERTUAR I REZERWACJE - BILETY - SPEKTAKLE
ARTYŚCI - SPONSORZY - PRZYJACIELE - GALERIA - E-MAIL - ADMINISTRACJA