W SALI TEATRU KOREZ WSZYSTKIE MIEJSCA SĄ DOWOLNE (NIENUMEROWANE) !!!

Przy przedstawieniach Teatru Korez sala otwierana jest 30 minut przed spektaklem. W przypadku imprez gościnnych przeważnie też, chyba że zamysł artystyczny przedstawienia wymaga inaczej.

ZOBACZ WNĘTRZE NASZEGO TEATRU
(Kliknij aby powiększyć)


Z CHWILĄ ROZPOCZĘCIA PRZEDSTAWIENIA TEATR JEST ZAMYKANY! Spóźnieni Widzowie nie będą wpuszczani na widownię- w takich przypadkach nie przysługuje zwrot, ani wymiana biletów.

Teatr Korez nie odpowiada za błędne daty, godziny lub tytuły spektakli podawane przez gazety (...lub czasopisma ;) oraz media elektroniczne.
 


Przy dokonywaniu rezerwacji należy podać tylko liczbę zamawianych MIEJSC - podziału na normalne i ulgowe dokonuje się podczas zakupu biletów/dokonywania przelewu bankowego.

 Zamówione bilety należy wykupić (w przypadku transakcji  w kasie) w wyznaczonym terminie. Przy płatności przelewem, należy dokonać jej najpóżniej w dniu podanym pod każdym spektaklem.
W przeciwnym wypadku zamówienie przepada, a bilety wracają do ponownej rezerwacji.
 
W kasie teatru można płacić gotówką lub kartą płatniczą. Godzinę przed imprezami gościnnymi - tylko gotówką.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

UWAGA! Ta forma przedsprzedaży nie dotyczy wszystkich spektakli !

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadziliśmy możliwość zapłaty przelewem za bilety na przedstawienia teatru Korez.

Metoda ta ma następujące zalety:
-Można zamówić bilety i zapłacić za nie bez wychodzenia z domu.
-Zapłacone bilety można odebrać w kasie teatru nawet tuż przed przedstawieniem (w odróżnieniu od biletów płatnych gotówką, które trzeba wykupić wcześniej - najczęściej do dwóch dni roboczych przed spektaklem). Z uwagi na fakt, że miejsca na naszej sali są nienumerowane, radzimy jednak nie zwlekać z przybyciem do ostatniej chwili ;)

Osoby nie posiadające konta bankowego mogą dokonać wpłaty gotówką na nasze konto w placówce dowolnego banku, lub na poczcie.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


1. Aby dokonać zapłaty przelewem należy najpierw zarezerwować miejsca na wybrane przedstawienie i upewnić się, że taka forma zapłaty jest na nie dopuszczona. Zapłata przelewem za przedstawienia, na które nie można płacić w ten sposób spowoduje zwrot pieniędzy i konieczność osobistego odebrania biletów w wyznaczonym terminie. Jeśli chcą Państwo za część biletów zapłacić przelewem, a za część gotówką, należy dokonać dwóch osobnych rezerwacji.

Przelewy dokonane bez uprzedniego zarezerwowania miejsc będą odsyłane!

2. W repertuarze pod każdym spektaklem, za który można płacić przelewem, podane są daty do kiedy najpóźniej należy tego przelewu dokonać. Wysłanie przelewu po tej dacie spowoduje zwrot pieniędzy, a zamówione bilety dostępne będą wyłącznie za gotówkę, do odbioru w wyznaczonym terminie. Później rezerwacja przepada, a bilety przeznaczane są do wolnej sprzedaży.

3. Numer naszego konta (prosimy o szczególną uwagę przy przepisywaniu!):

46 1050 1214 1000 0090 7253 8193

Dane do przelewu:
Teatr Korez
pl. Sejmu Śląskiego 2
40-032 Katowice

W polu TYTUŁ PRZELEWU należy wpisać:
-IMIĘ I NAZWISKO na które dokonywana była rezerwacja
-DATĘ I GODZINĘ spektaklu
-ILOŚĆ BILETÓW NORMALNYCH
-ILOŚĆ BILETÓW ULGOWYCH

na przykład:
Irena Kowalska 28.04.2012 19:00 N:2 U:0

Zamówione i zapłacone prawidłowo (kwota, termin) bilety można odebrać w kasie w dni powszednie w godzinach 14:00-18:00, bądź do 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu.

UWAGA! Bilety opłacone przelewem można odebrać dopiero po stwierdzeniu przez teatr na koncie prawidłowej wpłaty! Po upływie 2-3 dni roboczych od dokonania przelewu (lub wpłaty gotówkowej) na nasze konto, prosimy upewnić się telefonicznie, lub wysyłając wiadomość e-mail, czy  płatność dotarła! (w tym celu prosimy podać wszystkie dane, które uprzednio wpisali Państwo w polu TYTUŁ PRZELEWU - patrz powyżej)

Do odbioru biletów uprawniona jest osoba znająca imię i nazwisko rezerwującego, oraz datę i godzinę spektaklu (konieczne jest okazanie dowodu osobistego, lub innego dokumentu ze zdjęciem).

4. Rezygnacji z zapłaconych przelewem biletów można dokonać do dwóch dni roboczych przed dniem przedstawienia. W takim przypadku zwracana jest cała kwota za niewykorzystane bilety.

5. ZWROTY PIENIĘDZY. W przypadku zgłoszonej w terminie rezygnacji z biletów, nadpłaty lub błędnych danych w tytule przelewu, pieniądze zwracane będą WYŁĄCZNIE w formie przelewu na konto, z którego zostały one przysłane. W trosce o bezpieczeństwo Państwa finansów nie ma możliwości otrzymania tych kwot gotówką, ani przelewem na inne konto! Zwroty dokonywane są do pięciu dni roboczych od zgłoszenia rezygnacji (stwierdzenia nadpłaty/błędnych danych w tytule przelewu).

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 


Rezerwacji dokonujemy na wszystkie spektakle własne i gościnne, z wyjątkiem:
a) Imprez na które wstęp jest bezpłatny.
b) Wyjazdowych spektakli Korezu.

Przez internet przyjmujemy zamówienia na maksimum 6 miejsc! Rezerwacje na większą ilość przyjmujemy tylko telefonicznie, lub osobiście w kasie Teatru. Bilety te należy BEZWZGLĘDNIE wykupić (lub dokonać przelewu) w wymaganych terminach!

BILETY MOŻNA REZERWOWAĆ:

1. W godzinach pracy kasy i godzinę przed spektaklami własnymi:
a) osobiście w siedzibie Teatru
b) telefonicznie pod numerem 32-785 70 15

2. Całą dobę:
poprzez stronę www.korez.art.pl - dział Repertuar i rezerwacje.

-----------------------------------------------------------------
INSTRUKCJA ZAMAWIANIA BILETÓW PRZEZ INTERNET


PRZED ZAMÓWIENIEM BILETÓW UPEWNIJ SIĘ, ŻE SKRZYNKA E-MAIL, Z KTÓREJ KORZYSTASZ JEST AKTYWNA, ORAZ ŻE NIE JEST PRZEPEŁNIONA!

1. Po kliknięciu przycisku "Rezerwacja" umieszczonego pod interesującym Cię spektaklem otwiera się formularz, w którym należy wpisać IMIĘ i NAZWISKO, wybrać liczbę zamawianych biletów (maksymalnie 6. Większe zamówienia przyjmujemy tylko telefonicznie, lub osobiście w siedzibie), oraz podać swój ADRES E-MAIL. Po uzupełnieniu danych wciśnij przycisk: REZERWUJĘ BILETY.

2. Na stronie która się wyświetli sprawdź poprawność wprowadzonych danych (w szczególności swojego adresu e-mail!). Jeśli wszystko jest OK, kliknij ZAMAWIAM. Jeśli nie, wciśnij POPRAW i zmień błędne dane.

3. Na stronie z potwierdzeniem dokonania rezerwacji kliknij podkreślone słowo "tutaj" - w nowym oknie otworzy się tabelka z wszystkimi danymi dotyczącymi dokonanej rezerwacji -WYDRUKUJ JĄ! Jeśli nie masz akurat dostępu do drukarki, zanotuj koniecznie NUMER ID rezerwacji podany na górze tabeli. (Reklamacje rezerwacji internetowych bez podania tego numeru, lub bez wydrukowanego potwierdzenia nie będą uwzględniane). Potwierdzenie dokonania rezerwacji zostanie wysłane dodatkowo na podane wcześniej przez Ciebie konto e-mail, jednak czasami z powodu indywidualnych ustawień filtrów antyspamowych, lub braku obsługi niektórych domen nadawców (tu: korez.art.pl) na serwerach odbiorców, wiadomości te mogą być zakwalifikowane jako spam, bądź wcale nie docierać do adresata.

4.  Niewykupienie biletów w podanym terminie powoduje wygaśnięcie rezerwacji, a zwolnione w ten sposób bilety przeznaczane są do wolnej sprzedaży wśród innych zainteresowanych Widzów!


5. Po zamówieniu biletów warto często sprawdzać skrzynkę podanego adresu e-mail, ponieważ może być na nią kierowana indywidualna korespondencja od Korezu zawierająca pytania, lub ważne informacje związane z dokonaną rezerwacją!
Warto również zapisać się do newslettera Teatru Korez: strona główna> dział Newsletter (w prawej kolumnie). Wpisany adres można w każdej chwili samodzielnie usunąć z naszej bazy!
 

REZERWACJE DOKONYWANE W DNIU PRZEDSTAWIENIA NIE GWARANTUJĄ OTRZYMANIA BILETÓW
(podana na stronie liczba wolnych miejsc jest orientacyjna- nie uwzględnia innych kanałów rezerwacji)!
 
Administratorem danych osobowych jest Teatr Korez z siedzibą w Katowicach 40-032, pl. Sejmu Śląskiego 2. Dane są przetwarzane wyłącznie w celu dokonania rezerwacji biletów na spektakle lub wydarzenia organizowane przez Teatr Korez. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do dokonania rezerwacji biletów. Przysługuje Państwu prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, ale jej konsekwencją będzie anulowanie rezerwacji. Ponadto, mają Państwo prawo wglądu w dane, prawo ich sprostowania, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe związane z rezerwacją są przechowywane przez nas do czasu zrealizowania lub wygaśniecia niezrealizowanej rezerwacji i są automatycznie usuwane z zasobów informatycznych Teatru Korez o godzinie 23:59 w dniu spektaklu, którego dotyczyła rezerwacja. Dane nie są przekazywane innym osobom lub podmiotom, poza uprawnionymi do tego z mocy prawa lub świadczącym w imieniu Teatru Korez usługi na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania. Dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podawane w procesie rezerwacji dane osobowe (imię, nazwisko, e-mail) służą wyłącznie do obsługi dokonanej rezerwacji.
 
---------------------------------------------------------------------------W przypadku konieczności rezygnacji z zamówionych biletów będziemy wdzięczni za zawiadomienie Teatru (telefonicznie lub e-mailem - KLIKNIJ TU i uzupełnij dane) o tym smutnym niewątpliwie fakcie - PAMIĘTAJ ŻE TWOJE NIEWYKUPIONE BILETY MOGĄ SPRAWIĆ RADOŚĆ INNYM!!! :)

***
Widzów poruszających się na wózkach prosimy o wcześniejsze poinformowanie (np. e-mailem) o swojej wizycie w Korezie - przygotujemy dla Was dogodne miejsca!
Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są UCZNIOWIE, STUDENCI, RENCIŚCI I EMERYCI na podstawie WAŻNEJ legitymacji.
W przypadku imprez gościnnych ich organizatorzy mogą określić dodatkowe (lub inne) kryteria uprawniające do ulgi, bądź wcale nie prowadzić sprzedaży biletów ulgowych.

*BILETY NA SPEKTAKLE WŁASNE SĄ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ZAWSZE OD DNIA OGŁOSZENIA SPEKTAKLU. SPRZEDAJEMY JE:

-w godzinach pracy kasy (aktualne godziny znajdują się zawsze na podstronie KONTAKT. Godziny podane w automatycznym potwierdzeniu e-mail mogą różnić się od faktycznych!)
-godzinę przed innymi spektaklami Teatru Korez. UWAGA! Na godzinę przed imprezą gościnną kasa biletowa prowadzi wyłącznie obsługę tego wydarzenia- nie ma wtedy możliwości zakupu, odbioru ani rezerwacji biletów na inne spektakle i imprezy!

Podczas zakupu biletów ulgowych trzeba okazać aktualny dokument uprawniający do zniżki - w razie jego braku kasa ma prawo odmówić sprzedaży biletu ulgowego.

Na wyjazdowe spektakle Korezu dystrybucja biletów prowadzona jest w miejscach w których odbywa się przedstawienie. Teatr Korez nie prowadzi rezerwacji na te spektakle, oraz nie odpowiada za (hipotetyczną, bo jeszcze nam się to nie zdarzyło :) nieodpowiednią obsługę Widzów.

 

  * BILETY NA INNE SPEKTAKLE, WYSTĘPY I PROJEKCJE oznaczone w repertuarze jako "IMPREZA GOŚCINNA" SĄ DO NABYCIA GODZINĘ PRZED ICH ROZPOCZĘCIEM (chyba że na naszej stronie, bądź w potwierdzeniu rezerwacji napisano inaczej). Na większość również prowadzimy przedsprzedaż, jednak przed przyjściem polecamy upewnić się telefonicznie lub e-mailem - KLIKNIJ TU, czy bilety są dostępne wcześniej!

* Ceny biletów na imprezy gościnne podawane są na podstawie informacji uzyskanych od ich organizatorów. Korez nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen, lub zasad dystrybucji tych biletów.

***

WEJŚCIÓWKI - Jeśli o planowanej godzinie rozpoczęcia spektaklu są wolne miejsca na widowni, sprzedajemy na nie bilety. W przypadku miejsc "w krzesłach" po cenie nominalnej, natomiast na "schody" ( zapewniamy mięciutkie poduszki! :) po cenie obniżonej. Decyzję o sprzedaży i cenach podejmuje każdorazowo dyrektor Korezu, bądź (w przypadku imprez gościnnych) organizator.ZWROTY WYKUPIONYCH BILETÓW PRZYJMOWANE SĄ DO DWÓCH DNI ROBOCZYCH PRZED DNIEM PRZEDSTAWIENIA.
Odstępstwa od tej zasady możliwe są tylko na podstawie wcześniejszych indywidualnych ustaleń z Teatrem.
Bilety z oderwanym kuponem kontrolnym nie podlegają zwrotowi.
 
Drogi Widzu!

Nie wyrzucaj zużytych biletów do Korezu
(ani do kosza) - skasuj je jeszcze raz!

Zapraszamy Cię do naszej „ekologicznej” zabawy!

Aby wziąć w niej udział należy zgromadzić 14 wykorzystanych biletów z naszych przedstawień - taki komplet można wymienić w naszej kasie na bezpłatne dwuosobowe zaproszenie na dowolnie wybrany spektakl, pod warunkiem, że w momencie wymiany są na niego wolne miejsca. Inaczej mówiąc: można sobie zarezerwować bilety na ogólnych zasadach i zamiast pieniędzmi "zapłacić" biletami już raz skasowanymi w proporcji 14:2. Należy jednak pamiętać aby wymiany dokonać przed upływem terminu wykupu (gotówkowego) biletów na wybrany spektakl - póżniej miejsca przepadają!

Warunki zabawy:
1) Bilety muszą pochodzić z jednego sezonu teatralnego (od 1 września danego roku do 30 czerwca roku następnego). Oczywiście w grę wchodzą także komplety z sezonów ubiegłych!

2) Nominały biletów nie mają znaczenia - może to być mieszanka normalnych i ulgowych. Zużyte Bilety In Blanco również wliczają się do puli.

3) Bilety nie mogą być zniszczone (tzn. przedarte na 2 lub więcej części) - data oraz numer biletu muszą być czytelne.

4) Muszą to być bilety na spektakle Korezu (nie dotyczy biletów na imprezy gościnne - również sprzedawanych na drukach biletów korezowych).

5) Zaproszenie obejmuje tylko spektakle teatru Korez - nie dotyczy imprez gościnnych.

6) Zaproszenie nie jest imienne, więc można podarować je dowolnie wybranej osobie. Za niewykorzystane zaproszenie nie przysługuje ekwiwalent finansowy, materialny, ani inny.

7) Brakujących do kompletu zużytych biletów nie można uzupełniać biletami:
- Letniego Ogrodu Teatralnego
- Katowickiego Karnawału Komedii
- wyjazdowych spektakli Korezu
- gratisowymi zaproszeniami
- komunikacji miejskiej
- kolejowymi
- wizytowymi
- wilczymi
- do kina
- do innego teatru
- i wszelkimi innymi

8) W promocji "Bilety Dwukrotnego Kasowania" można otrzymać WYŁĄCZNIE zaproszenie na OKREŚLONY (tytuł, data, godzina) spektakl. Skasowane bilety nie mogą pochodzić (data, godzina) ze spektaklu na który chcemy otrzymać zaproszenie. Nie ma również możliwości wymiany skasowanych biletów na  Bilet In Blanco (patrz: poniżej)

 


Regulamin BILETU IN BLANCO:
1) Jeden bilet jest przeznaczony dla jednej osoby.

2)  Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na dowolnie wybrany spektakl własny Teatru Korez w sezonie teatralnym (wrzesień-czerwiec). Nie obejmuje przedstawień specjalnych, imprez gościnnych, premier Teatru Korez, oraz spektakli wystawianych w ramach Katowickiego Karnawału Komedii.

3) Aby skorzystać z posiadanego biletu, należy zatelefonować do kasy teatru (nagrania na automatyczną sekretarkę nie wchodzą w grę - tylko rozmowa "na żywo") , podając wybrany przez siebie z repertuaru tytuł oraz datę i godzinę przedstawienia. Po potwierdzeniu przez Teatr wolnego miejsca na ten dzień, należy podać indywidualny, nadrukowany na bilecie numer. Zostanie on odnotowany na liście rezerwacji miejsc. Z racji sporego zainteresowania Widzów działalnością Teatru Korez, opisanego powyżej potwierdzenia polecamy dokonywać z ok. 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem! ;)

4) Przed spektaklem należy przedstawić w kasie bilet, w celu wpisania daty, godziny i przystawienia pieczęci teatru. Czynności te wykonuje kasa!

5) Bilet wypełniony samodzielnie, zniszczony (przedarty na dwie lub więcej części), lub nieopieczętowany przez kasę przed spektaklem jest nieważny. Taki bilet nie uprawnia do wejścia na przedstawienie.

6) Bilet jest ważny do ostatniego repertuarowego spektaklu Teatru Korez w czerwcu. Niewykorzystany bilet nie podlega zwrotowi, oprócz przypadku odwołania spektaklu, na który posiadacz biletu dokonał wcześniejszej rezerwacji miejsca, podając numer biletu.

7) Skasowane Bilety In Blanco wliczają się do puli biletów wymaganych w promocji "Bilety Dwukrotnego Kasowania"

8) Cena Biletu In Blanco wynosi 60 zł/szt. Ilość biletów nie jest ograniczona, więc nie ma potrzeby (ani możliwości) ich rezerwowania.


Bilety In Blanco można kupować:
a) w kasie biletowej (w godzinach jej pracy, oraz przed spektaklami własnymi teatru). W lipcu i sierpniu - w kasie Letniego Ogrodu Teatralnego czynnej godzinę przed imprezami biletowanymi.
b) wysyłkowo po przedpłacie na konto bankowe.

(UWAGA! W dniach 21 grudnia 2018 - 2 stycznia 2019 nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.
Zamówienia złożone w tym okresie zostaną zrealizowane po 3 stycznia.)
.

Koszt wysyłki na jeden adres, niezależnie od ilości zamawianych biletów, wynosi 10 złotych.
Zamówienia przyjmujemy e-mailowo pod adresem web@korez.art.pl oraz telefonicznie. Przy zamawianiu należy podać:
-ilość zamawianych biletów
-imię i nazwisko/nazwę firmy
-dokładny adres (z kodem pocztowym)
-numer telefonu kontaktowego (najchętniej komórkowy) - wymagany do weryfikacji zamówienia.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy zaznaczyć to w zamówieniu, podając potrzebne dane.

9) Biletów In Blanco NIE MOŻNA otrzymać za 14 zużytych biletów w promocji "Bilety Dwukrotnego Kasowania"

 


© grafika: Jarek Jordan
© tekst: Teatr Korez
© fotografie: Magdalena Dobrowolska, Tomasz Griessgraber, Daniel Koziński,
Krzysztof Niesporek, Aga Piotrowska, Radosław Ragan, Jeremi Astaszow


STRONA GŁÓWNA - KALENDARIUM ZMIAN - REPERTUAR I REZERWACJE - BILETY - SPEKTAKLE
ARTYŚCI - SPONSORZY - PRZYJACIELE - GALERIA - E-MAIL - ADMINISTRACJA